filesell - چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم
 
» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم شاهین لشنی زند 1395/01/06 دسته بندی : روانشناسی 9

ترجمه شده از نویسنده ی اصلی

 

در مورد کتاب

یکی از بهترین کتاب هایی که در مورد جذب و عاشق کردن دیگران تاکنون نوشته شده است کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( بر اساس روانشناسی عشق) نوشته ی فاروق رضوان میلیونر مصری می باشد که با انتشار الکترونیکی این کتاب به شهرت جهانی دست یافته است  نظیر این کتاب در هیچ سایت و  نوشته ی دیگری پیدا نخواهد شد کتابی که شانس عاشق کردن دیگران را بدون شک افزایش می دهد کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم به شما کمک می کند ذهن دیگران را شست و شو دهید و میلی شدیدی نسبت به خود ایجاد کنید. با مطالعه ی این کتاب می توانید حتی اگر شخصی از شما خوشش نمی آید وی را عاشق خود کنید.

 

تفاوت این کتاب با دیگر کتاب ها

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم یک کتاب ساده و معمولی نیست که توصیه های واضع و آشکار به شما بکند توصیه هایی که همه ی ما با آن آشنا هستیم  مثلا  مهربان بودن   هدیه خریدن  و  نزدیک وی قرار گرفتن. اطلاعات موجود در این کتاب برگرفته از علوم روانشناختی است که با وجود تخصصی بودن به زبانی بسیار ساده بیان شده است تا هر شخصی بتواند به سادگی متوجه ی آن شود علومی که در این کتاب بررسی می شود شامل: برنامه ریزی ذهن نیمه خودآگاه  روانشناسی رفتار  روانشناسی عشق  روانشناسی ارتباط  برنامه ریزی عصبی کلامی  آناتومی بدن  بازاریابی  و  تحقیقات علمی می باشد دیگر ویژگی پر اهمیت این کتاب منحصر به فرد بودن آن است  در سایت های دیگر جست وجو کنید تا متوجه شوید نمونه ی مطالب موجود در این کتاب در جای دیگری یافت نمی شود بعد از جست و جو می توانید بازگردید و این کتاب را خریداری کنید.

 

به درستی استفاده کنید

هدف اصلی نوشتن کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  بهبود ازدواج زوج ها وبازگرداندن عشقی می باشد که ممکن است به مرور زمان از دست رفته باشد همچنین سعی بر آن شده به اشخاصی که می خواهند یک رابطه ی طولانی با هدف ازدواج داشته باشند کمک شود. این کتاب برای افرادی که با هدف پیدا کردن دوست دختر و بازی با احساسات دیگران می خواهند رابطه ی خود را ایجاد کنند نوشته نشده است در صورتی که با چنین اهدافی این کتاب خریداری شود مسئولیت مشکلاتی که ممکن است در آینده پیداکنید با من نخواهد بود. درست است که قصد من فروش این کتاب است اما هرگز نخواسته ام باعث شکستن دل شخصی شوم پس اگر صد در صد از کاری که می خواهید بکنید مطمئن نیستید لطفا این کتاب را نخرید. بدون شک قصد شما یک عشق واقعی و یک احساس پاک است و نه تفریح و خوش گذرانی و فریب دیگران   دلیل اینکه با چنین لحن تندی رفع مسئولیت می کنم این است که این کتاب مثل کتاب های دیگر نمی باشد  در واقع این کتاب مثل یک سلاح است که می تواند با مقاصد خوب و بد به کار گرفته شود
خداوند شاهد هدف من از نوشتن این کتاب است و می داند هیچگاه نمی خواهم به هیچ انسانی با نوشتن این کتاب صدمه بزنم.

 

در مورد نویسنده

فاروق رضوان در زمینه ی رشد فردی فعالیت دارد و همایشاتی را در جهت ایجاد انگیزه برگذار می کند  وی همچنین یک موسسه ی توانمند سازی ایجاد کرده است محلی که برای بهبود رشد فردی دیگران تلاش می شود فاروق مدارکی از قبیل مدرک تخصصی هیپنوتیزم، بورد تخصصی هیپنوتیزم آمریکا، مدرک تخصصی ان ال پی، بورد تخصصی ان ال پی آمریکا، و گواهینامه ی رفتاردرمانی دارد. سایت خودشناسی که توسط وی راه اندازی شده است بیش از 350000 کلیک در ماه دارد. فاروق در مصاحبه های بسیاری در شبکه ها و روزنامه های مختلف مصری شرکت کرده و در مورد عملکردهایش صحبت کرده است.  شبکه هایی از جمله  OTV  MBC  El Youm TV  Cairo Today  International Herald Tribune و روزنامه ی الاحرام.

 

نسخه ی فارسی

نسخه ی فارسی این کتاب برای اولین بار به صورت الکترونیکی منتشر شده است  به زودی نسخه ی چاپی آن نیز وارد بازار می شود  نسخه ی انگلیسی این کتاب یکی از پر فروش ترین کتاب های الکترونیکی در سایت آمازون می باشد که به قیمت 17 دلار عرصه می شود  برای اطلاعات بیشتر از صحت گفته های بالا و آشنایی با  نسخه ی انگلیسی آن می توانید به سایت زیر بروید:

http://www.2knowmyself.com/How_to_make_someone_fall_in_love_with_you

 

 

در مورد کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

شاید این نام بهتری برای کتاب بود: چگونه عشق را به دیگران تلقین کنیم. عشق یک باور است. تلقین باور به دیگران کار دشواری نیست. نه باور عشق بلکه هر باوری را با تکنیک های روانشناختی می توانید به دیگران انتقال دهید. این کتاب شامل شگردها و روش های روانشناختی است که به شما کمک می کند هر شخصی را عاشق خود کنید. اهمیت ندارد اگر چهره ی یک مدل را ندارید و یا با ثروت مند نیستید بای القای عشق و تکنیک های مربوط به آن می توانید به راحتی دیگران را شیفته ی خود کنید. در ادامه به بعضی تکنیک های این کتاب اشاره می کنم. به یاد داشته باشید تمام این تکنیک ها به طور کامل و ساده به همراه مثال ها و جملات نمونه ارائه شده است که در فرایند علاقه مند سازی دیگران می توانید بسیار موثر واقع شود.

 

درونی سازی

درونی سازی تکنیکی است که به شما آموزش می دهد چگونه با معیار های نیمه خودآگاه هر شخصی یکسان شوید. با این تکنیک بدون اینکه شباهتی در واقعا به شخص مورد نظر داشته باشید متوجه می شوید چگونه این شباهت را در سطح ناخودآگاه دیگران ایجاد کنید. با این شگرد دیگران  بدون اینکه متوجه ی دلیل آن شوند عاشق شما می شوند.

نرخ ارزشی

با این روش شما می آموزید چگونه می توانید ارزش خود را افزایش داده و تقاضا را برای خود افزایش دهید. بعضی افراد تصور می کنند که با کم محلی و بی توجهی می توانند به این خواسته ی خود برسند. در این کتاب به شما توضیح داده می شود که چرا چنین رفتاری در ارتباطات بین فردی کاملا غلط است و تاثیر منفی برجایی دارد.

 

تکنیک القای وابستگی

همانطور که از نام این تکنیک مشخص است. در این بخش به شما یاد داده می شود که چگونه بدون اینکه لازم باشد واقعا کاری انجام دهید دیگران را به خود وابسته کنید. این تکنک ها را هر کسی با هر شرایطی می تواند به راحتی اجرا کند. در این قسمت حتی جمله ها و کلماتی که از لحاظ روانشناختی بر ذهنیت افراد تاثیر می گذارند به شما آموزش داده می شود.

 

تکنیک القای هیجان

این تکنیک به شما یاد می دهد چگونه دیگران به دیگران احساس هیجان را انتقال دهید. لازم نیست از بالای ساختمان بپرید تا این احساس ایجاد شود. تنها باید با کارکرد مغز و ناخودآگاه آشنا باشید تا بدون انجام کار خاصی این احساس را به دیگران انتقال دهید.

 

نظام ها تجسمی ان ال پی ( برنامه ریزی عصبی – کلامی)

ان ال پی یکی از بهترین روش های ممکن برای شناخت دیگران در کوتاهترین زمان ممکن است. وقتی بتوانید دیگران را در مدت کوتاهی بشناسید به راحتی متوجه خواهید شد چه رفتار یا رویکردی برای برخورد با شخص مورد نظر لازم است.

 

برنامه ریزی ذهن نیمه خودآگاه

ذهن نیمه خودآگاه و خودآگاه انسان عامل اصلی در عاشق کردن دیگران است. تا به حال دیده اید که شخصی با چهره ای معمولی و یا حتی زننده با دختری زیبا ازدواج کرده است و یا شخصی پولدار عاشق دختری فقیر شده است. دلیل اصلی آن این است که ذهن آنان به گونه ای برای عاشق شدن برنامه ریزی شده است. می توان گفت که برنامه ریزی ذهن نیمه خودآگاه به نوعی همان هیپنوتیزم است. هیپونتیزمی  که با آن می توانید هر باور و اعتقادی را به دیگران انتقال دهید بدون اینکه خود آن اشخاص متوجه شوند که تحت کنترل شما در آمده اند.

 

تغییر تصور دیگران در مورد ظاهر خود

همانطور که قبلا هم اشاره کردم ظاهر و زیبایی هیچ ارتباطی با عاشق شدن ندارد. زیبایی امری نسبی است در نتیجه هر شخصی را می توان به نوعی زیبا دانست. تنها کافی است باور به زیبا بودن خود را به ذهن دیگران انتقال دهید. در این بخش یاد می گیرید چگونه این این باور یعنی باور به زیبا بودن خود را به دیگران منتقل کنید.

 

ذهنیت عنکبوتی

در این تکنیک با مهارت های کلامی آشنا می شوید. مهارت هایی که به شما کمک می کنند دیگران را وادار به کار یا باوری کنید که شما خواسته اید. این کار به شکلی انجام می شود که شخص مورد نظر تصور می کند خودش است که به این باور رسیده. با این تکنیک یاد می گیرید که چگونه تمام تکنیک های دیگر در این کتاب را بدون اینکه شخص مورد نظر متوجه شود عملی کنید.

 

قیمت این کتاب 25000 تومان می باشد که طی چند روز آیند با بیش از 60 درصد تخفیف به قیمت 7500 تومان عرضه می شود   به زودی قیمت کتاب به نرخ اولیه ی آن باز می گردد.

 

در مورد محتوات این کتاب کاملا مطمئن هستم و به همین دلیل این کتاب را تضمینی به فروش می رسانم در صورت عدم رضایت هزینه ی پرداختی به شما باز می گردد.

 

   کلیک بر روی گزینه ی خرید به این معنی است که تعهد می دهید به یک رابطه ی جدی فکر کرده و از این کتاب سوء استفاده نکنید.


خرید و دانلود | 9,500 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط