filesell - روش های تولید بنزین و قیمتها و استانداردها 26 صفحه
 
» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
روش های تولید بنزین و قیمتها و استانداردها 26 صفحه hosein 1394/10/25 دسته بندی : نفت 1
مقاله ای از رشته شیمی درباره تولید بنزین و قیمتها و استانداردها را برای شما دوستان محترم آماده دانلود کرده ایم. برش هیدروکربنی بنزین از روشهای مختلفی تولید می شود که می توان آنها را به دو دسته کلی فیزیکی و شیمیایی تقسیم کرد. روشهای فیزیکی برمبنای جداسازی ترکیبات مختلف نفت خام از یکدیگر و تولید انواع برشها هیدروکربنی می باشد، اما روشهای شیمیایی از طریق انجام واکنشهای شیمیایی روی برخی ترکیبات هیدروکربنی سنگین و یا سبک و تبدیل آنها به محصولات مورد نظر انجام می گیرد. در واقع تولید فیزیکی بنزین از طریق جداسازی برشهای مختلف نفت از یکدیگر، تنها از یک روش انجام می پذیرد و آن نیز روش تقطیر اتمسفری در پالایشگاه می باشد. می توان تقطیر اتمسفری را نخستین گام پالایش نفت خام در یک پالایشگاه دانست.

 فهرست مطالب این مقاله به شرح زیر است : روشهای فیزیکی روشهای شیمیایی کراکینگ کاتالیزی مقایسه محصولات کراکینگ گرمایی و کاتالیستی هیدروکراکینگ کاتالیستی آلکیلاسیون کیفیت بنزین ایران در مقایسه با دیگر کشورهای جهان بنزین، فرآوری و بهسوزی آلایندگی دی‌اکسید‌کربن و گازهای خطرناک بنزین ایران استاندارد نیست ۸ واحد تفاوت عدد اکتان گوگرد

-

خرید و دانلود | 3,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط