» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
راهكارها وعوامل موفقیت در عرصه های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و علمی عبدالله 1394/12/27 دسته بندی : کسب درآمد 1

فرمت فایل word(قابل ویرایش)

تعدادصفحات:17صفحه


این مقاله تلاش داشته تا مهمترین راهکارها و نیز عوامل موثر بر موفقیت سازمانها را شناسایی نماید در این زمینه مروری بر تحقیقاتی که عوامل موثر برموفقیتهاي اقتصادی اجتماعي انجام شده داشته و سپس تجارب مدیران و موفقیت آنان را در سه حوزه مدیریت فرایند شکل گیری ، مدیریت عملیات و مشارکت و مدیریت ارتباطات در سازمانها، بررسی نموده بطوریکه نتایج حاصله موجب می شود یک تصویر جامع از تحقیقات تجربی و تئوریک در زمینه با عوامل موثر بر موفقیت همکاریهای اقتصادی در سازمانها را مشخص نماید بنابراین نمی توان بهترین عملکرد را در این باره مطرح نمود ، شناخت و درک این موارد نیز ما را در مدیریت موثربر مشارکتها مديران و كاركنان كه منتهي بموفقيت ميشود یاری خواهد رساند که در این مقاله و در ذیل به تفصیل بیان شده است .

اکثر محققان در امور اقتصادی بر این عقیده اند که فعالیتهای اقتصادی با تمام مزایایش عرصه مبارزه ای جدی بوده لذا ، آگاهی و شناخت اصول پایه ای و حیاتی تاثیرگذار بر روند مثبت فعالیتهای اقتصادی نه تنها به عنوان یک ضرورت برای تجارت مطرح ميباشد بلکه برای نیل به موفقیت در امور تجاری و اقتصادی از اولویت برخوردار می باشد .

گرچه عوامل موثر در موفقیت امور ذيربط در مجموع الگوی مناسبی جهت راه اندازی یا گسترش فعالیت اقتصادی را فراهم می آورد اما به کار گرفتن صحیح این اصول در شرایط و موقعیتهای مناسب ، کار چندان ساده اي نیست که استفاده صحیح و به جا از عوامل موثر در موفقيت اجتماعي و اقتصادی سازمانها در عرصه اقتصادی و سياسي نقش به سزایی دارد .

امروزه همکاریهای کلیه سازمانها و سرمایه گذاریهای مشترک آنها بعنوان مهمترین ابزار موفقیت مدیران برای بهبود رقابت پذیری در بازار اقتصادی به ویژه در محیطهای پیچیده و آشفته امري ضروري محسوب می شود.

برخی از تحقیقات در زمینه موفقیت همکاریهای بین سازمانی و در جهت کمک به شناخت مشکلات مرتبط با موفقیت قابل طرح می باشد . بررسی


خرید و دانلود | 2,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط