filesell - ترجمه مقاله تخمین کیفیت اجزای نرم افزار با استفاده از KNN و منطق فازی
 
» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
ترجمه مقاله تخمین کیفیت اجزای نرم افزار با استفاده از KNN و منطق فازی جمیله درساره 1395/05/09 دسته بندی : مقالات انگلیسی 1

عنوان فارسی مقاله: تخمین کیفیت اجزای نرم افزار با استفاده از KNN و منطق فازی

فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات فایل ترجمه شده:6

چکیده: در چندین دهه اخیر، تخمین کیفیت محصول در مهندسی نرم افزار در بسیاری از فازهای پروژه یک عمل پیگیری کننده و اصلاح کننده است. شاغلان و شرکتهای نرم افزاری از متدهای مختلفی و رویکردهای مختلفی در پروژه های توسعه نرم افزاری استفاده می کنند. با این وجود، مسئله کیفیت شرکتهای نرم افزاری را مجبور می کند تا سرمایه گذاری بیشتری برای تولید محصولات با کیفیت و در زمان مناسب با کیفیت خوب برای مشتریان انجام دهند. به هر حال، کیفیت رایگان نیست و هزینه دارد. در این مقاله از رویکرد متد دسته بندی KNN و منطق فازی ارائه شده است تا پارامترهای توزیع شکل Weibull و تعداد خطاهای آن را در سیستم مبتنی بر اجزای نرم افزاری، پیش بینی نماید. از آنجا که توزیع Weibull یکی از پر استفاده ترین توزیعها در مهندسی اعتماد است، تخمین ویژگیهای آن در مراحل اولیه چرخه حیات نرم افزار برای فعالیتهای برنامه ریزی و بازبینی مفید است. 

-


خرید و دانلود | 2,500 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط